A videók letöltéséhez jobb egérrel klikkelj a képeken, majd mentés. (Mentés Másként)

Típus keresés (pl. Honda)

25.70 MB  -  4825 letöltés
Honda Civic vs. Dodge Viper szuperfinis
Kiskunlacháza - 2009. augusztus 01.

A lacházi verseny szuperdöntőjének felvétele. A győzelemhez a felkészülés a kulcs! :)
Töltődik...

28.00 MB  -  5517 letöltés
Dodge Viper szerencsés balesete (HD)
Kiskunlacháza - 2009. április 19.

A kiskunlacházi verseny főszervezője utasával együtt szerencsésen megúszta ezt a balesetet. Jól látható, hallható, hogy a 300 lovas nitró ráadása után bizony megbokrosodott a paripa. Ize, vipera.
Se az autóban, se a drága kordonban, sőt még a fotocella kábeleiben sem esett kár. A videón a baleset eredeti felvétele, majd lassítva, nagyítva is, plusz rövid élménybeszámoló a pilótától.
Töltődik...

12.00 MB  -  8956 letöltés
Jens Eklund 9.6 @ 247
King of Europe, Brustem, Belgium - 2008. június 22.

A 2008-as King of Europe West összkerékhajtású kategória és összetett győztesének, a svéd Jens Eklund Audi S4-esének a legjobb kvalifikációs futamáról készült felvétel. A sebesség feliratozva, mint régen, csak ilyen nagy számokat sose kellett kiirnom. :) A futam mérése itt található.
Töltődik...

258.00 MB  -  6179 letöltés
King of Europe East
Tököl - 2008. április 13.

Az egyre népszerűbb King of Europe versenysorozat idén először külön gyorsulási versenyt szervezett kifejezetten Kelet Európa számára. A magyar versenyzők mellett számos lengyel, szlovén, horvát, román, olasz autós indult, sőt egy amerika is. A 21 perces videó a döntőket követi végig, egy kicsit újszerű formában, kevésbé tömörítve, igyekeztem a helyszíni kommentárt is minél teljesebb formájában felhasználni.
A korábbiakhoz hasonlóan ez a videó is elérhető 720p HD formátumban is.
Töltődik...

10.00 MB  -  6751 letöltés
Chevrolet Corvette AWD 8.88
Tököl - 2007. október 28.

Bár már biztosan sokan látták youtube videón, íme a történelmi 8.88-as futam 720p HD minőségben.
Azért a kevésbé tájékozottak kedvéért pár infó a járműről és a futam körülményeiről: (korábbi mérése itt a timeslipen)
6 liter körüli Chevrolet V8 motor, 1.4 bar körüli turbónyomással, három fokozatú automata váltóval, összkerékhajtással.
A mérés alatt a tököli verseny főszervezője is az autóban ült, tehát az autó nehezebb is volt, mint általában. Ez volt a Corvette első 8 másodperces futama. Gratulálunk Grzegorz, csak így tobább! :)
Töltődik...

192.00 MB  -  6382 letöltés
Gyorsulási Verseny - Drag Race
Kiskunlacháza - 2007. szeptember 09.

A kiskunlacházi kétnapos gyorsulási verseny második napjának összefoglaló videója, benne a fantasztikus 10 másodperces elsőkerékhajtású magyar autós rekord felállítása. Pár érdekes futam mellett a bye futamok kivételével az összes döntős futam is bekerült az összeállításba.

720p HD változatban is letölthető (1280x720@25p)    letöltöm
Töltődik...

Videó
5.80 MB  -  3613 letöltés
Renault 5 GT turbo vs. BMW E30 (E34 M5 motor)
Tököl - 2007. augusztus 18.

Az EESLC-n futott egyik 12 másodperces futamom belsőkamerás felvétele. Az ellenfél az egyik ütős M5 motoros BMW E30 volt.
Nem ez volt a legjobb futamom, ebben hallhatóan befulladtam, "túl jól" tapadtak az új gumik. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a BMW is tudott 2 tizeddel jobbat futni aznap.
Töltődik...

174.00 MB  -  5498 letöltés
EESLC 2007

Az első Magyarországon rendezett nemzetközi gyorsulási versenyen készített videó elég foghíjas lett, mivel én magam is versenyeztem.
Azért a döntők java része megvan, plusz pár nappali futam.
Ez az első elkészült videó az új kamerával, a kép jobb, de a hang sajnos rosszabb lett, a hangos autókat egyszerűen nem bírta a mikrofon. Ezt a problémát majd igyekszem valahogy megoldani.

Töltődik...

127.00 MB  -  5227 letöltés
Gyorsulási Futam - Drag Race
Tököl - 2007. május 27.

A lengyelek dominálta versenyről készített, -a szokásosnál rövidebb- videóban is a lengyelek dominálnak. Természetesen az összes döntős futam most is benne van, leszámítva pár unalmas bye futamot.
Töltődik...

99.00 MB  -  5076 letöltés
Nyíregyháza - 2007. május 05.

A szokásosnál kicsit rövidebb, 11 perces összefoglaló a nyíregyházi versenyről, de azért így is akad benne pár érdekes kép. Természetesen a döntők felvételei most sem maradtak ki az összeállításból.